Šátek NADĚJE ADVENTU

šátek NADĚJE ADVENTU

šátek NADĚJE ADVENTU

Stejně jako jsme v roce 2019 háčkovali v průběhu celého adventu tajný šátek Tajemství adventu, tak i v roce 2020 jsme se v naší facebookové skupině pustili do tajného projektu.

Výsledkem byl opět společně krásně strávený adventní čas. V předvánočním shonu, který tentokrát byl umocněn i nejistou situací kvůli covidu, se nám podařilo na chvíli zpomalit a postupně odkrývat tajemství tajného šátku.

Pro tento projekt jsme ve spolupráci s YarnMellow a MojeGalanterka.cz sestavili speciální klubíčko YarnMellow Butterfly Andělské zvonění. Zakoupit ho můžete výhradně na mojegalanterka.cz.

příze: YarnMellow Butterfly Andělské zvonění
návin: 1500 m
háček: č. 3
obtížnost: pro pokročilé, díky psanému návodu zvládnou ale i méně zkušení
použité sloupky: PO, ŘO, KS, PDS, DS, NDS, PRDS, ZRDS, ZRKS, vějířky z DS, sháčkované DS, popcorny, DS háčkovaný za 3. nitku. Složitější sloupky jsou v návodě detailně popsané a na mém YouTube nazleznete i videoukázky.

Návod obsahuje 5 schémat a detailně popsaný postup krok po kroku. Několik tipů, jak upravit šátek na přízi menšího návinu a další obměny a jako malý bonus schéma na šátek JUDITKA.

Návod si můžete zakoupit na mém e-shopu.

Zakoupením návodu získáváte “licenci”, na základě které můžete šátek háčkovat i pro komerční účely. Za předpokladu, že budou dodrženy podmínky použití.

Návod je autorský a podléhá autorskému zákonu. Návod ani jeho části není dovoleno šířit žádným způsobem.